Naše nabídka

NHance

Specifikace: 

NHance, USA – unikátní a prověřený koncept na čištění všech dřevěných povrchů.

Společnost NHance Wood Refinishing byla založena v roce 2001. Má tedy za sebou již více než 16 let úspěšného vývoje na trhu. V současné době je jedničkou na americkém trhu pokud jde o čištění a obnovu různých druhů dřevěných povrchů, především pak dřevěných podlah, nábytku, různých druhů skříní, apod. N Hance vyvinul v této oblasti obnovovacího procesu skutečně revoluční, moderní a velmi účinné metody. Například proces pod označením Lightspeed zaměřený právě na obnovu dřevěných podlah, skříní a dokonce i luxusních a drahých vinylových obkladů a dlaždic, nevyžaduje žádné broušení, není toxický a vyznačuje se jen minimálním zápachem při procesu čištění. Navíc většina pracovních postupů a procesů vyžaduje ani ne polovinu času ve srovnání s klasickými a dosud používanými metodami pro čištění a obnovu dřevěných povrhů. Velmi často stačí na celý proces čištění a obnovy necelý jeden den. Navíc je s minimálními náklady docilováno perfektních a trvalých výsledků. Proces obnovy označovaný jako Lighspeed obnovuje dřevěné výrobky s pomocí velmi účinného ultrafialového záření a zajišťuje tím profesionální a perfektní povrh.

NHance je mnoholetým obchodním partnerem a dodavatelem největšího baumarktového řetězce v USA a na světě - The Home Depot - a má přes 500 franchisových partnerů v Severní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu. Na základě těchto zkušeností a mimořádně dobrých výsledků se rozhodnul tento velmi zajímavý a atraktivní franchisový koncept expandovat i do všech zemí Evropy, a to s podporou a za pomoci organizace FPI – Franchise Pool International, ve které je za Českou a Slovenskou republiku členem společnost AVEX systems.

NHance nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku, který kromě jiného zahrnuje velkou podporu franchisantů před, jakož i po otevření nové provozovny, společný výběr vhodné lokality pro podnikání s tímto konceptem, podrobné plánování přípravy a vybudování nového franchisového podniku, vč. business plánu na období 3-5 let s prognózou na 10 let, zajištění kompletního vybavení provozoven a důkladné zaškolení všech pracovníků, včetně jejich výběru. NHance navrhuje i velmi nápaditou marketingovou strategii a reklamní kampaně zaměřené především na získávání nových klientů. Součástí podpory franchisora je i pravidelný controlling – společné roční finanční plánování, analýza dosažených výsledků a řada dalších služeb.

Franchisový systém NHance  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu. Více informací najdete i na internetových stránkách www.avexsystems.eu  – Katalog franchis nebo www.nhance.com.

 

   
   
   

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde