Naše nabídka

Anticafé

Specifikace: 

Anticafé - inovativní franchisový koncept z Francie

Anticafé je zcela nový inovativní franchisový koncept z Francie. Jeho zakladatel, mladý podnikatel Leonid Goncharov, vyšel z vlastní zkušenosti, že tradiční kavárny jsou pro dnešní potřeby řady lidí nevhodné, především pokud v nich chcete pracovat, studovat, vyměňovat si kontakty, sdílet své znalosti a zkušenosti, diskutovat s lidmi podobných zájmů nebo si pronajmout stůl či místnost pro vlastní kreativní činnost či prezentaci svých nápadů. Proto otevřel v roce  2013 v Paříži první kavárnu nazvanou anticafé, která všechny tyto aktivity umožňuje. Krátce po otevření se kolem anticafé rychle zrodila velká a zajímavá komunita lidí, kteří se v ní setkávali – studenti, podnikatelé,  kreativci, umělci. Další tři kavárny byly otevřeny rovněž v Paříži a v Římě. Po testování těchto čtyř pilotních projektů v různých prostředích se rychle potvrdilo, že koncept je ekonomicky i obchodně zajímavý a má velký potenciál. Na základě těchto pozitivních výsledků byl v roce 2015 zpracován franchisový koncept s cílem otevřít 50 těchto specializovaných kaváren ve velkých městech Francie a Evropy do konce roku 2018.

V čem je anticafé jiné než klasická kavárna?

 • nabízí neformální prostředí pro pracovní činnost či studium
 • setkává se v ní zajímavá a tvůrčí komunita
 • můžete si vyměňovat názory a myšlenky s lidmi podobných zájmů
 • získávat nové kontakty
 • prezentovat vlastní nápady či produkty
 • relaxovat, posedět u kávy či sejít se s přáteli
 • pronajmout si stůl nebo samostatnou místnost pro prezentaci, workshop či výstavu
 • využít audiovizuální a prezentační techniku nejvyšší kvality

Neplatíte za obsluhu a občerstvení, nýbrž za čas!

V nízkém hodinovém poplatku jsou zahrnuty následující služby:

 • vysokorychlostní Wi-Fi
 • neomezená konzumace kávy, čaje a nealko nápojů
 • all-you-can-eat ze sortimentu lehkého občerstvení
 • využití technického zázemí včetně audiovizuálních a prezentačních přístrojů

Franchisor

nabízí širokou podporu při vyhledávání vhodné lokality, financování, zařízení interiéru, počátečním tréninku pro vedení i obsluhy kavárny a samozřejmě trvalou podporu a pomoc po otevření každé kavárny - v oblasti marketingu a komunikace, účetnictví a financí a zajištění dodavatelů všech služeb, která kavárna nabízí.

Franchisor je velmi otevřený pro různé druhy spolupráce – master-franchisu pro Českou a Slovenskou republiku, samostatnou franchisu pro Prahu, Bratislavu či jiná velká města nebo případně i pro joint-venture s vhodným zájemcem o provozování této značky v České a Slovenské republice.

Franchisový systém anticafé je v ČR a na Slovensku zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisové a  nebo franchisové partnery. Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu.

Tento franchisový koncept bude detailně představen na Master franchisové konferenci v Praze dne 15.11.2017. Více informací najdete na webu: www.masterkonference.cz.

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde