Naše nabídka

FinalitStoneCare

Specifikace: 

FinalitStoneCare – unikátní franchisový koncept z Rakouska

Finalit je rakouský franchisový koncept, který je světovým lídrem v oblastí základní a speciální péče o povrchy z přírodního a umělého kamene, jakož i veškerých keramických dlažeb a obkladů. Využívá k tomu vlastní vysoce kvalitní čistící produkty, technologii a technické prostředky. V současné době působí ve 22 zemích světa. Klienty Finalitu jsou jak privátní osoby, tak i firmy, veřejné instituce, hotely, banky, správa nemovitostí, architekti a odborní experti. Úspěšný rozvoj Finalitu dokazuje, že profesionální služby v oblasti restaurování a uchovávání hodnot mají obrovský potenciál a jsou vysoce lukrativní.

K prestižním objektům, které byly ošetřeny výrobky a technologií Finalitu patří např. Cheopsova a Sakkara pyramida v Egyptě, Mekka v Saudské Arábii, Památník princezny Diany v londýnském Hyde Parku, Akropolis v Aténách či Chrám Svatého Petra ve Vatikánu.

Master franchisoví a franchisoví partneři konceptu FinalitStoreCare získají získá kompletní lukrativní obchodní model, který lze velmi rychle úspěšně realizovat na českém a slovenském trhu a k tomu veškerou podporu rakouské centrály v otázkách marketingu, školení, zajištění neustálého vývoje čisticích prostředků a metod, ochranu území – jeho spádové oblasti podnikání a výhodu využití existující mezinárodní klientely, která má zájem o spolupráci i na českém a slovenském trhu po velmi dobrých zkušenostech s FinalitStoneCare v zahraničí.

FinalitStoneCare působí na trhu již 40 let, tzn., že má mimořádně profesionální, kvalitní a praktické zkušenosti s čištěním všech druhů povrchů přírodního a umělého kamene, jakož i veškerých keramických dlažeb a obkladů, výrobků z betonu apod.

Tento koncept se věnuje i velmi lukrativnímu businessu, a to je restaurování a konzervování historických památek, o čemž svědčí celá řada vynikajících referencí.

Kombinace špičkové kvality vlastních výrobků a know-how vytváří z konceptu FinalitStoneCare bezkonkureční nabídku v této oblasti podnikání!

Pro franchisové partnery je zde nabídka, jak se mohou stát atraktivními pro zájemce o tyto služby v jejich spádové oblasti pod vedením špičkových odborníků a profesionálů FinalitStoneCare.

VIZE společnosti a konceptu FinalitStoneCare:

- Udržet v nejlepší kvalitě veškerá kulturní dědictví – zejména stavební a   historické památky – na celém světě

- Zpřístupnit kvalitu a produkty Finalit každému na všech trzích – od  obyčejných lidí až po velké mezinárodní společnosti a státní zakázky.

Motto společnosti Finalit je: Začíme tam, kde si jiní neví rady a skončili.

Aby se mohla stát společnost Finalit světovým lídrem v oblasti péče o kámen a keramické povrchy, tak pro tento účel vyvinula velmi úspěšný franchisový koncept, který nabízí všem zájemcům o master-franchisové a nebo franchisové licence ve všech zemích světa. Tento koncept, jakož i výrobky Finalit jsou neustále dále vyvíjeny a zdokonalovány a následně poskytovány zákazníkům a všem partnerům.

Vyškolení odborníci Finalit si dokáží poradit se všemi problémy znečištění povrchů kamene – přírodního i umělého, jakož i různých keramických povrchů, materiálů z betonu apd.

Téměř všichni významní výrobci těchto produktů v různých zemích světa spolupracují s FinalitStoneCare a doporučují tento čistící koncept – profesionální čištění a impregnaci, výrobky i technologie - svým zákazníkům a odběratelům.

Krátce z historie a současnosti:

- Kurt Leidinger vyvinul výrobky značky Finalit již v roce 1983.

- Odborníci na technologie a produkty Finalit se stali i poradci UNESCO.

- Rodinná firma Finalit byla založena paní Margit Leidinger v roce 1997.

- Centrála společnosti a franchisového konceptu se nachází v Badenu  nedaleko Vídně.

- Výroba a sklady jsou v rakouském Welsu.

Franchisový koncept Finalit – se stal No. 1 v Evropě ve svém oboru podnikání!

Finalit nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku, který kromě jiného zahrnuje velkou podporu franchisantů před, jakož i po otevření nové provozovny, společný výběr vhodné lokality pro podnikání s tímto konceptem, podrobné plánování přípravy a vybudování nového franchisového podniku, vč. business plánu na období 3-5 let s prognózou na 10 let, zajištění kompletního vybavení provozoven a důkladné zaškolení všech pracovníků, včetně jejich výběru. Finalit navrhuje i velmi kvalitní marketingovou strategii a reklamní kampaně zaměřené především na získávání nových klientů. Součástí podpory franchisora je i pravidelný controlling – společné roční finanční plánování, analýza dosažených výsledků a řada dalších služeb.

Každý franchisový partner může začít podnikat s konceptem Finalit během velmi krátké lhůty po jeho zaškolení.

Jedná se o velmi kvalitní obchodní model s relativně nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu  a rychlou návratností investic.

Mobilní jednotky, které jsou vybaveny moderní technologií a potřebnými produkty, umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, a tím jsou možné služby Finalit ve všech městech, ve firmách, na plochách objektů, které mají být vyčištěny a naimpregnovány a nebo poblíž historických objektů, státních zařízení apod.

Franchisový systém Finalit je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu.

Co vše Finalit nabízí a co obsahuje tzv. franchisový balík, můžete najít i na webových stránkách: www.finalit-franchise.com.

VIDEA:

FOTOGALERIE:

   
   
   
   
   
   

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde