Naše nabídka

NO+Vello

Specifikace: 

NO+Vello - Světový lídr v depilačních salónech hledá multi nebo master franchisového partnera pro Česko a Slovensko!

Chcete se připojit k firmě, která je jedničkou ve svém oboru?
Hledáte úspěšný a praxí prověřený franchisový koncept?
Toto je Vaše příležitost!

NO+VELLO [čti NOVELO] vzniklo v roce 2007 ve Španělsku a dnes má přes 1 000 poboček v 16 zemích na 3 kontinentech včetně Španělska, Itálie, České republiky, Rumunska, Portugalska, Velké Británie, Švýcarska, Slovinska, Bulharska, Bosny, Gruzie, Brazílie, Mexika, Venezuely, Chorvatska a Švédska a patří mezi nejlepších – tzv. Top 100 franšíz na světě. Ve svém oboru je číslo 1 v celosvětovém měřítku.

Ve Španělsku má 280 center, v Itálii jich vzniklo více než 140 za 48 měsíců od vstupu na trh. Rychlý rozvoj této franšízy ve Velké Británii si zasloužil uznání BFA (British Franchise Association).
Konept NO+VELLO popularizoval depilaci, a to zejména díky svému systému plošných tarifů unisex, pro jakoukoliv část těla. Kromě IPL depilace se NO+VELLO specializuje na péči o pleť ( hloubkové čištění pleti ultrazvukem, vrásky, mimické vrásky, pigmentové skvrny, akné, redukci celulitidy, zpevnění těla  a bělení zubů)

CO ZNAMENÁ TECHNOLOGIE IPL A JAKÉ MÁ VÝHODY?

IPL znamená intenzívní pulsní světlo. Depilace IPL pulzním světlem je systém trvalého odstranění chloupků prokazatelně účinnější než laser. Je bezbolestné, nepoškodí kůži a doporučuje se v případech folikulitidy tj. zarůstání chloupků. Depilace IPL / fotodepilace či epilace / pulzním světlem se provádí pomocí přístroje vybaveného moderním dynamickým chladícím systémem minimalizujícím pocit tepla.

Díky exkluzivnímu technologickému systému Sun & Safe můžeme depilaci provést i na opálené pokožce bez jakýchkoli rizik. Fotodepilace IPL konceptu NO+Vello  je účinnější než jiné metody odstraňování chloupků.

Prezentační video lze shlédnout zde: https://youtu.be/5d11A1HDlcE

Proč investovat do konceptu NO+VELLO?

 • Nejrychleji expandující franšíza (1000 otevřených center během 5 let)
 • Technologie poslední generace je vylepšená vlastním vývojovým oddělením (technologie Sun&Safe umožňující fotoepilaci i po opalování)
 • Stále rostoucí zájem o tyto služby  
 • Relativně nízká investice do provozovny
 • Velmi rentabilní provoz s minimálním rizikem (již při 3 klientech denně)
 • Rychlá návratnost celkové investice (za 3 roky při otevření jednoho centra)
 • 41. místo ve světovém žebříčku Top 100 Global Franchise – nejlepší ve svém oboru na světě.

 

V zahraničí je provozován koncept  NO+Vello buď prostřednictvím Master franchisanta (střední a větší trhy) nebo Multi-franchisanta (menší trhy). Multi-franchisant získá povolení k otevření libovolného počtu center po dobu 10 let. Pro český trh je, vzhledem k jeho velikosti, zajímavější a rentabilnější koncept multi-franchisanta.

Co poskytne NO+Vello multi-franchisantovi nebo master-franchisovému partnerovi pro ČR a Slovensko?

 • Velmi kvalitní franchisový koncept, který je prověřen na mnoha trzích světa, včetně České  republiky, a který dosahuje velmi dobrých ekonomických výsledků při relativně nízkých investičních  nákladech.
 • Velmi zajímavou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu.
 • Kompletní franchisový balík – zdokumentované know-how franchisora.
 • Veškerou technologii a know-how pro provoz franchisového podniku – kompletní vybavení  franchisové provozovny „na klíč“. No+Vello je vlastníkem revolučního patentu Sun&Safe  umožňující depilaci i opálené pleti.
 • Zaškolení  všech manažerů, obsluhy i technika a další průběžné vzdělávání.
 • Podporu a asistenci při řešení všech problémů.
 • IT- koncept speciálně vyvinutý pro tuto oblast podnikání.
 • Lékařský tým pracující na neustálém zlepšování ošetřovacích metod.
 • … a celou řadu dalších služeb, informací a pomoc při přípravě otevření každé provozovny, jejím   řízení, kontrole, pravidelném hodnocení, atd.

Společnost NO+VELLO zahájila činnost v České republice v roce 2017. V současné době má 1 testovací a velmi dobře fungující vlastní provozovnu v Olomouci.

Na základě ekonomických a provozních výsledků této provozovny v ČR lze připravovat otevření a operativní plánování každé další provozovny na českém a slovenském trhu a zajišťovat i jeho plnění.

Hledáme nové franchisové partnery pro ČR a Slovensko především ve velkých městech!

Franchisový koncept NO+Vello  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems. Pro více informací kontaktujte mezinárodního franchisového poradce a jednatele této společnosti Ing. Aleše Tulpu: ales.tulpa@avexsystems.eu.  Další informace  najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.cz   - Katalog franchis a nebo na webu společnosti NO+Vello: http://nomasvello.cz/.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde