Naše nabídka

MASTER FRANCHISOVÁ KONFERENCE 2019 V PRAZE

K nejdůležitějším akcím, které napomáhají rozvoji franchisingu na českém trhu, patří Master franchisová konference v Praze, která se každoročně pořádá již od roku 2012. Od té doby konference představila více než 75 franchisových konceptů a zúčastnilo se jí celkem téměř 900 zájemců o franchisové podnikání.

Master franchisová konference v Praze, která se bude konat dne 07.11.2019, vám nabídne nové a velmi zajímavé franchisové systémy. Odborníci na franchising vám vysvětlí, co to je master-franchisa a jak jednat s poskytovateli franchisových licencí o podmínkách možné spolupráce.

Datum konání:                     7. 11. 2019, od 9:30 do 17 hodin
Místo konání:                       OKsystem, Na Pankráci 1690/125, 140 21, Praha 4
Organizátor konference:  Česká asociace franchisingu – ČAF -  ve spolupráci se společností AVEX systems

Počet míst na konferenci je omezen, proto se registrujte co nejdříve na webu, kde najdete i více informací o této akci: www.masterkonference.cz – Registrace

Využijte přítomnosti expertů na franchisové podnikání, k tomu, aby Vám zdarma poradili, jak nejlépe jednat se zahraničními franchisovými systémy, co je tabu a  kde se dá jednat o podmínkách spolupráce, o výši poplatků za licence, na co si dát při jednáních pozor a co můžete oprávněně po zahraničních franchisorech – majitelích know-how a franchisových konceptů – požadovat?

Zde jsou příklady konceptů, které zde budou detailně představeny:

- NAU, Itálie – Franchisový koncept prodejen s moderními brýlemi, veškerým  doplňkovým sortimentem na téma optika a službami, které uspokojí všechny  zákazníky.

- M ROOM, Finsko – Největší evropský franchisový systém tzv. Barber Shops

- Tcollege, Švýcarsko – Vzdělávání a doučování dětí ve švýcarské kvalitě.

- LA CHINATA, Španělsko – Prodejny s nabídkou výrobků, kde základem jsou olivy  a olivový olej.

- NO+Vello, Španělsko – Světový lídr v epilačních salonech s více než 1.000 centry.  Vzorová pilotní provozovna úspěšně funguje v Olomouci.

- logiscool,Maďarsko – Koncept škol pro děti v oblasti IT a programování. Pilotní  školu je možné navštívit v Praze.

- pressto, Španělsko – Světový lídr v oblasti čistírenských služeb. V Praze jsou  v provozu 2 vzorové pilotní čistírny.

- Tiroler, Rakousko – Síť prodejen tyrolských specialit na farmářských trzích. První  franchisant na českém trhu působí s velkým úspěchem již téměř 5 let.

 

Seznam systémů bude postupně doplňován. Sledujte proto: www.masterkonference.cz – Systémy.

Podrobnější informace o těchto a dalších franchisových koceptech najdete na webu: www.avexsystems.cz – Katalog franchis  a nebo kontaktujte jejich exkluzivního zástupce pro český a slovenský trh:

Ing. Aleš Tulpa
E-mail:
ales.tulpa@avexsystems.eu
Mobil: +420 724 007 505     

„Úspěch v podnikání nemůže být nikdy garantován nebo zajištěn. Existuje však několik cest, jak jej dosáhnout a přitom se v maximální možné míře vyhnout podnikatelským problémům a  rizikům nebo je alespoň omezit na minimum. Jednou z nich je FRANCHISING,“  tvrdí Ing. ALEŠ TULPA, ze společnosti AVEX systems – mezinárodní franchisový poradce, uznávaný expert na franchising v ČR s dlouholetou praxí, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel velkých mezinárodních společností, jako je například OBI nebo QUELLE. Ing. Tulpa je zapsán do Knihy osobností EXFORD ENCYCLOPEDIA za mimořádný přínos a úspěchy ve franchisovém podnikání. 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde