Naše nabídka

Master franchisová konference v Praze jako součást Veletrhu Franchisingu 2017!

Master franchisová konference v Praze jako součást Veletrhu Franchisingu a Summitu Týdne podnikání!

Datum konání: 15.11.2017 v době od 10:00 - 17:00 hodin
Místo konání: Slovanský dům - Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1

Organizátor konference: společnost AVEX systems, s.r.o.
Organizátor veletrhu: PROFIT system franchise services s.r.o.

Konference je určena pro zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových nebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku.

Veletrh je určen především pro etablované franchisory na českém a slovenském trhu a zájemce o individuální licence těchto franchisových konceptů.

Cíle konference

Jak již sám název napovídá, na konferenci budou prezentovány franchisové koncepty, které v České a Slovenské republice hledají své nové master-franchisové nebo franchisové partnery. Nabízí se tím velká příležitost především pro manažery firem, kteří plánují své vlastní podnikání, pro malé a střední podnikatele, investory a další zájemce o samostatné podnikání, jak získat informace o úspěšných globálně působících franchisových systémech a stát se jejich partnery. Kromě představení jednotlivých systémů a možnosti jednat přímo s jejich zástupci o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, budou účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising, jako např. Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel franchisového systému OBI, z oblasti právní problematiky Mgr. Antonín Kazda, mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi z oblasti franchisového podnikání a další experti z různých oborů podnikatelské činnosti.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem a investovat do atraktivních značek.

Pokud Vás tato výjimečná událost zaujala a máte zájem se jí zúčastnit, máte možnost se zaregistrovat prostřednictvím internetových stránek: www.masterkonference.cz, případně  e-mailem: ales.tulpa@avexsystems.eu.  Na webových stránkách www.avexsystems.eu získáte rovněž další informace k této na českém a slovenském trhu ojedinělé akci.

Těšíme se na Vaši účast.

Ing. Aleš Tulpa
Mezinárodní franchisový poradce
AVEX systems s.r.o.

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde