Naše nabídka

Konference v Praze 08.11.2016 představí nové systémy

Nové franchisové systémy na Master franchisové konferenci v Praze 08.11.2016 – Vaše podnikatelská příležitost!

Pro zájemce o franchisové podnikání nabídne konference nové franchisové koncepty, které vstupují na český a slovenský trh!

Na MFK 2016 v Praze se představí mezinárodně působící franchisové systémy, které hledají v ČR a na Slovensku master-franchisové nebo franchisové partnery. Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, jak získat více informací o nových podnikatelských příležitostech a spojit svou budoucnost s některou z atraktivních mezinárodních značek. Odborníci na franchising a franchisové právo na konferenci Vám poradí, jak na to. Tato akce je i součástí aktivit České asociace franchisingu, která ji podporuje.

Přítomnost zástupců hned několika franchisových koceptů ze zahraničí nabízí velkou příležitost především pro zájemce o samostatné podnikání, malé a středně velké podnikatele, jakož i manažery firem, jak získat informace o významných globálně působících značkách a stát se jejich partnery“ uvádí jeden z pořadatelů této akce Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Zde jsou příklady některých franchisových systémů, které budou v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence:

I Love Veggie Burger, Rakousko - síť restaurací, mobilních prodejních jednotek a tzv. delivery-home-service s produkty pro všechny, kteří mají rádi zdravou veganskou a vegetariánskou stravu vyrobenou z bio-ingrediencí a bez konzervantů!

NO+VELLO, Španělsko -  světový lídr v epilačních salonech přítomný v 15-ti zemích s více než 1.000 fungujícími centry. NOA NOA, Dánsko - velmi úspěšný franchisový koncept prodejen s dámským odíváním. Boco, Francie - vynikající gastronomický koncept a důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a lákavý pro zákazníky. IDdesign, Dánsko – síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu. Glossy Island, Německo - produkty na ošetření nehtů německé kvality s atraktivním designem prodejních míst a vlastní produkcí používaných komponentů. Tiroler, Rakousko – prodejny určené převážně pro farmářské trhy s nabídkou gastronomických specialit ze všech oblastí Tyrolských Alp. Paint&smile, Rakousko – speciálně vyvinuté know-how zaměřené na výuku malování dětí i dospělých. T-College, Švýcarsko – velmi sofistikovaný a praxí prověřený systém vzdělávání a doučování dětí. Mr. Sandless, USA, unikátní koncept pro obnovu, renovaci a čištění různých druhů materiálů a povrchů, především podlah (parkety, laminát, dlažby, korek, aj.), dveří, oken, schodů, a různého nábytku. S minimálními náklady je dosahováno neuvěřitelných výsledků a efektů. Kids&Us, Španělsko-Česká republika - výuka cizích jazyků, zejména angličtiny, se opírá o vlastní „přirozenou metodu“ výuky pro děti od jednoho roku do osmnácti let, kterou se dnes učí více jak 100 000 studentů.

Které další značky budou na konferenci představeny najdete na webových stránkách: www.master-konference.cz

Kromě prezentací zajímavých franchisových systémů, možnosti jednat přímo se zástupci o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, budou účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising – Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní  franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, z oblasti právní problematiky – Mgr. Antonín Kazda, zkušený mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi s franchisovým podnikáním, Ing. Jiří Krajča a Dr. Jiří Lošťák franchisoví poradci a další experti na franchisové podnikání.

Kdy: V úterý 08.11.2016, od 10:00 do 16:00 hodin.

Kde: Na Pankráci 125, Praha 4 - konferenční prostory v budově OKsystem, v blízkosti stanice Metra "C" - Pankrác.

Registrace na: www.master-konference.cz/registrace

Na setkání s Vámi se těší organizátoři a zástupci mezinárodních franchisových systémů.

Kontakt

Ing. Aleš Tulpa
e-mail: ales.tulpa@avexsystems.eu
mobil: 724 007 505

Ing. Jiří Krajča
e-mail: krajcajiri@seznam.cz
mobil: 603 203 828

Více informací najdete i na webu: www.master-konference.cz

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde