Naše nabídka

EXPENSE REDUCTION ANALYSTS

Specifikace: 

Expense Reduction Analysts (ERA) je největší poradenskou společností na světě specializující se na optimalizaci provozních nákladů firem. Franšízový koncept Expense Reduction Analysts nabízí příležitost každému, kdo chce podnikat, se zhodnocením jeho schopností a nabytých zkušeností, které nemusí být získané v oblasti poradenství. Každý partner ERA je samostatný podnikatel, který svou aktivitou přispívá k výkonnosti celého týmu, ale stejně tak těží z přínosů, které podpora silného týmu odborníků poskytuje. Výhodou je vysoký potenciál příjmů, osvědčený model a možnost pracovat v čase a tempu, které vám vyhovuje.

Franšíza Expense Reduction Analysts může být pro vás tou správnou příležitostí, máte-li zkušenosti v některé z těchto profesí nebo jste odborníky v některém z těchto oborů:

Profese: výroba, obchod, nákup, prodej a marketing, poradenství, bankovní a finanční služby, controlling atd.

Obory: bankovnictví a pojišťovnictví, energetika, facility management, fleet management, logistika a transport, obalové materiály a technika, telekomunikace a IT, personální služby atd.

Své si v ERA najdou business developeři, projektoví manažeři i analytičtí odborníci z různých oborů. Je možnost pracovat na projektech i v zahraničí. V České republice je Expense Reduction Analysts aktivní od roku 2011 a má ve svém týmu 14 poradců.

Český master-franšízant hledá další nové franšízové partnery do týmu. Franchisový koncept bude představen dne 15.11.2017 v rámci Master franchisové konference v Praze.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte Jiřího Rybára na e-mailu: jrybar@expensereduction.com. Více informací najdete na webových stránkách: www.expensereduction.com.

Tento franchisový koncept bude detailně představen na Master franchisové konferenci v Praze dne 15.11.2017. Více informací najdete na webu: www.masterkonference.cz.

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde