TOP systems

NA VÝSTAVĚ FRANCHISINGU V PRAZE DNE 14.06.2018 PŘEDSTAVÍ AVEX SYSTEMS NOVÉ FRANCHISOVÉ SYSTÉMY ZE ZAHRANIČÍ.

Český a slovenský trh stále lákají nové atraktivní značky, které zde hledají své budoucí master-franchisové nebo franchisové partnery. Je to příležitost pro všechny, jak se stát samostatným podnikatelem s podporou většinou velkých mezinárodních společností.

Zde jsou příklady  franchisových systémů, které mají zájem o spolupráci s českými a slovenskými podnikateli a které budou představeny na Mezinárodní výstavě pro podnikání a franchising v Praze dne 14.06.2018:

- IDdesign, Dánsko – Síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu.

- N Hance, USA – Unikátní koncept na čištění všech dřevěných povrchů.

- logiscool, Maďarsko – Nový koncept škol pro děti v oblasti IT a programování.

- boco, Francie – velmi kvalitní fast-foodový řetězec v pařížském stylu s kuchaři,  kteří se mohou chlubit již 3 Michelinskými hvězdami.

- NOA NOA, Dánsko – Velmi známá siť prodejen dámského a dětského odívání.

- HITIO Gym, Norsko – Fitness studia a výuka sebeobrany pro celou rodinu.

- pressto, Španělsko – Světový lídr v oblasti čistíren s rozsáhlou nabídkou služeb.

- Tiroler, Rakousko – prodejny určené převážně pro farmářské trhy s nabídkou  gastronomických specialit ze všech oblastí Tyrolských Alp.

- Marco Aldany, Španělsko – Největší síť salónů krásy a kadeřnictví na světě.

- La Andaluza, Španělsko – restaurace s nabídkou oblíbených španělských  kulinářských specialit, zejména po celém světa známých tapas.

- Tcollege, Švýcarsko – Vzdělávání a doučování dětí ve švýcarské kvalitě.

- Amazing Jewelry, Dánsko – Prodejny šperků s velmi atraktivními cenami.

Více informací k těmto a dalším systémům najdete i na webových stránkách společnosti AVEX systems: www.avexsystems.cz – Katalog franchis, nebo na stránkách této výstavy: http://www.vystavafranchisingu.cz/vystavovatele/prihlaseni-vystavovatele-2018, případně na webu franchisového portálu TOP FRANCHISING: www.topfranchising.cz

Ke všem prezentovaným franchisovým systémům na výstavě v Praze může poskytnout podrobnější podklady i jejich exkluzivní zástupce pro český a slovenský trh pan Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu.

ROSTOUCÍ ZÁJEM O FRANCHISING V ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU!

„Důvody, proč zájem o franchising dynamicky z roku na rok stoupá, jsou následující: nabízí mnoho výhod především pro malé a středně velké podnikatele, bezpečnější podnikání a relativně vysokou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu. Jako franchisant - franchisový příjemce - silného řetězce zůstává podnikatel právně a finančně samostatným a má přitom možnost využívat veškerých výhod, jaké mají jen velké a většinou nadnárodní společnosti. Důkazem zvýšeného zájmu o tuto perspektivní formu podnikání je i rostoucí počet franchisových systémů na českém a slovenském trhu,“ dodává Ing. Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde