Naše nabídka

Creams

Specifikace: 

Retro kavárny se zaměřením na kvalitní italskou zmrzlinu

První kavárna Creams byla otevřena v roce 2012 ve Velké Británii a již po dvou úspěšných letech začala expandovat formou franchisingu. V součané době je v provozu 57 kaváren. Jen ve Velké Británii je v plánu expanze 300 kaváren v nejbližších letech. Specialitou je italská zmrzlina - gelato, čerstvě vyráběná a nabízená ve více než 40 příchutích. Kvalita této zmrzliny a všech ingrediencí je na nejvyšší úrovni a vychází z aktuálních trendů zdravé výživy.

Nabídku zmrzliny doplňují waffle a palačinky vyráběné podle autentických amerických receptů v mnoha variantách, zejména sladkých kombinací. Zákazník si dále může vybrat ze širokého sortimentu kávy, dezertů, smooties a nápojů.

Kavárny jsou koncipovány v retro stylu v černo-fialové barvě a kombinují americký a italský design, který vytváří jedinečnou atmosféru. Svým výrazným a velmi příjemným vybavením zvou k návštěvě a odpočinku kdykoli během celého dne.

Tento franchisový koncept je jedinečný a velmi úspěšný na anglickém trhu. V současné době expanduje do celé Evropy a jednou z prvních zemí, kde by chtěl tento franchisový systém otevřít své kavárny, je Česká a Slovenská republika.

Creams nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku, který kromě jiného zahrnuje velkou podporu master-franchisového partnera a  franchisantů před, jakož i po otevření nových kaváren, společný výběr vhodné lokality, podrobné plánování franchisových podniků, vč. business plánu na období 3-5 let s prognózou na 10 let, zajištění kompletního vybavení  a důkladné zaškolení všech pracovníků, včetně jejich výběru. Creams navrhuje i velmi nápaditou marketingovou strategii a reklamní kampaně zaměřené především na získávání nových zákazníků. Součástí podpory franchisora je i pravidelný controlling – společné roční finanční plánování, analýza dosažených výsledků a řada dalších služeb.

Franchisový systém Creams  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu. Více informací najdete i na internetových stránkách www.avexsystems.eu  – Katalog franchis nebo www.masterkonference.cz.

Tento franchisový koncept bude detailně představen i na Master franchisové konferenci v Praze dne 15.11.2017. Více informací najdete na webu: www.masterkonference.cz.

   
   
   
   

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde