Naše nabídka

Amazing Jewelry

Specifikace: 

Amazing Jewelry – unikátní a atraktivní koncept z Dánska!
Přestože historie tohoto unikátního a atraktivního franchisového konceptu z Dánska je velmi krátká, praktické zkušenosti jeho zakladatele Jaspera Nielsena v oblasti obchodu se šperky jsou mnoholeté. Již od roku 2003, kdy založil svou první společnost Kasi Group, je v této oblasti podnikání významným hráčem ve světovém měřítku. Mnoho let byla totiž jeho společnost distributorem a dodavatelem známých šperků světoznámé značky Pandora. Rozdílný pohled na filosofii prodeje zejména na cenovou politiku však vedl k tomu, že Jasper Nielsen spolu s vybranými špičkovými manažery a klíčovými pracovníky z této společnosti odešel a v roce 2016 založil novou společnost Amazing Jewelry.

Vize nově vzniklé  společnosti Amazing Jewelry je docela jednoduchá:

  • Vytvořit globální cenovou revoluci v oblasti prodeje šperků!
  • Snížením nadstandartních doprovodných a vedlejších nákladů při prodeji tohoto   zboží a vynecháním veškerých prostředníků dosáhnout cen o 30-40% nižších než  má dnešní konkurence na trhu.
  • Nabídnout vysoce kvalitní, moderní i klasické zlaté, stříbrné a diamantové šperky za   velmi výhodné ceny
  • Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé   šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.
  • Realizovat zisky velkým prodejním objemem zboží při nízkých nákladech a nízkých   cenách tak, jak se to daří např. módním gigantům v oblasti prodeje odívání v sítích  jako např. ZARA, H&M, aj.
  • Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé   šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.

Úspěch této myšlenky na sebe nenechal dlouho čekat. V několika měsících po nástupu tohoto systému na trh bylo otevřeno 15 prodejen v 10 zemích Evropy, Středního Východu a Severní Afriky. Odvážný plán otevření další stovky prodejen zejména v evropských zemích a v Severní Americe v roce 2018-2019 se tak jeví jako zcela reálným.

Společnosti AVEX systems vyhledala pro Českou a Slovenskou republiku Master franchisového partnera, který nyní realizuje koncept Amazing Jewelry na českém a slovenském trhu.

V současné době jsou v provozu celkem 3 vlastní pilotní prodejny v Praze – v obchodním centru Atrium Flóra, Metropole Zličín a v nákupním centru Nový Smíchov a dále jedna franchisová prodejna v Ostravě. Otevření dalších 8-10 prodejen je plánováno na nejbližší 1-2 roky. Dosahované ekonomické výsledky – jako např. obraty prodejen, výše obchodního rozpětí – jakož i velký zájem zákazníků o nabízené produkty Amazing Jewelry potvrzují, že tento franchisový koncept bude velmi úspěšný i v Česku a na Slovensku.

Na základě ekonomických a provozních výsledků 4 prodejen v ČR v letech 2017 – 2018 lze podstatně lépe připravovat operativní plánování každé další provozovny na českém a slovenském trhu a zajišťovat i jeho plnění.

Hledáme nové franchisové partnery pro ČR a Slovensko

Franchisový systém Amazing Jewelry  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která nyní hledá nové franchisové partnery, kteří chtějí spojit svou budoucí podnikatelskou činnost s tímto velmi atraktivním a lukrativním konceptem, který nabízí velmi rychlou návratnost investic, zajímavé zisky a relativně velmi vysokou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu.

Pro více informací kontaktujte mezinárodního franchisového poradce a jednatele společnosti AVEX systems Ing. Aleše Tulpu: ales.tulpa@avexsystems.eu. Další informace najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.cz   - Katalog franchis a nebo na webu společnosti Amazing Jewelry: https://www.amazingjewelry.cz/.

 
 
 
 

 

 

Ing. Aleš Tulpa uveden v Knize Osobností OXFORD ENCYCLOPEDIA.
Více informací zde